آموزش زبان

به راحتی زبان بیاموزید.

آموزش زبان

به راحتی زبان بیاموزید.

طبقه بندی موضوعی
  • ۰
  • ۰

زبان انگلیسی

با یادگیری هر زبان شما وارد دنیای دیگری می شود که فرهنگ ، ادبیات ، داستان ها و علوم و فنون مردمان آن زبان را یاد می گیرید . پس یادگیری زبان به معنای بهره بردن از سرزمین دیگری است . امروزه انسان ها در تلاشند تا زبان دومی را فرا گیرند . در بین زبان های دنیا زبان انگلیسی از همه فراگیرتر است .

چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم ؟

1-    دسترسی به اطلاعات

شما به هر موضوعی که علاقه مند هستید از علوم مختلف تا هنر و ورزش برای گرفتن اطلاعات و دانش در آن زمینه قطعا از یکی از روش های زیر استفاده می کنید :

1-    صفحات وب

بیش از یک میلیارد صفحه وب وجود دارد که خیل عظیمی از این صفحات به زبان انگلیسی است .

2-    کتاب ها

نویسندگان انگلیسی زبان در دنیا تعداد بیشماری کتاب دارند . به علاوه خیلی از کتاب ها به زبان انگلیسی ترجمه شده است .

3-    مطبوعات و گزارش های خبری

شما در هر کجای جهان که باشید فقط به مجلات و روزنامه های انگلیسی زبان به راحتی دسترسی دارید . همچنین شبکه های خبری انگلیسی زبان در هر جای دنیا که باشید به راحتی اخبار را منتقل می کنند .

4-    علوم

زبان انگلیسی ، زبان علم است . 95 درصد مقالات علمی دنیا به زبان انگلیسی است که از این میان تنها 50 درصد نویسندگان آن انگلیسی زبان هستند . اگر به علم علاقه دارید با یادگیری زبان انگلیسی به این مهم دسترسی خواهید داشت .

2-    ارتباط با دیگران

بیشتر مردم جهان پذیرفته اند که به زبان انگلیسی با هم صحبت کنند . 1.5 میلیارد از جمعیت جهان انگلیسی صحبت می کنند و یک میلیارد دیگر هم در حال یادگیری آن هستند .

سیاستمداران کشورهای مختلف با زبان انگلیسی با یکدیگر مذاکره می کنند .

بیشتر مسابقات مثل جام جهانی ، المپیک و ... ،کنفرانس ها و فستیوال ها به زبان انگلیسی برگزار می شود .

شما با استفاده از زبان انگلیسی می توانید عقاید و نظرات خود را با دیگر مردمان جهان در میان بگذارید و تبادل اطلاعات و فرهنگی داشته باشید .

3-    پیشرفت های شغلی

اگر شما به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید به راحتی می توانید رزومه خود را به این زبان بنویسید و فرصت های شغلی در هر کجای جهان را داشته باشید . همچنین شما می توانید با دیگر تجار جهان وارد تجارت شوید و مرزهای کسب و کار خود را افزایش دهید .

چرا زبان انگلیسی بین المللی است ؟

قدرت صنعت دریانوردی بریتانیا سبب شد که بسیاری از کشورها را به تصرف خود درآورد و این کشورها مجبور به انتخاب زبان انگلیسی و حتی سبک زندگی آن ها شدند . همچنین به دلیل سادگی دستور زبان انگلیسی ، یادگیری آن نسبت به سایر زبان ها راحت تر است که خود این موضوع تاثیر بسیار زیادی در بین المللی شدن این زبان دارد .

همان طور که اشاره شد فراگیری زبان انگلیسی بسیار حائز اهمیت است و انسان ها در سراسر دنیا برای این منظور وقت صرف می کنند . در این عصر به دلیل کمبود وقت می توان از آموزش زبان آنلاین استفاده کرد . از دیگر روش ها تدریس خصوصی زبان است که بسیاری از موسسات این امکانات را دارند .

توآموز با فراهم کردن امکانات تدریس زبان به صورت آنلاین و خصوصی کمکی در بالا بردن دانش و اطلاعات هم وطنان خود کرده است .